Uvoz, trgovina i savjetovanje u sektoru plastifikacije i obrade metalnih površina

Oprema za plastifikaciju

Peći sa direktnim zagrijavanjem zraka

Peći sa direktnim zagrijavanjem zraka

Peć za polimerizaciju sa direktnim zagrijavanjem zraka (izravna izmjena) funkcionira na način da je plamen plamenika u izravnom kontaktu sa zrakom unutar komore. Zbog toga je najprikladniji za plastifikaciju metala (polimerizacija) i tekuće premaze na vodenoj bazi.

Glavne prednosti ove vrste peći su:

  • Niska potrošnja energenata
  • Brzina postizanja tražene temperature.
  • Glavni izvori goriva kao što su plin metan, UNP i dizel.
  • Galerija:

Slični proizvodi

O nama

Tehnoprah d.o.o. sa sjedištem u Pitomači je specijalizirano poduzeće koje se bavi uvozom, trgovinom i savjetovanjem u sektoru plastifikacije i obrade metalnih površina. Naši proizvodi i usluge stvaraju jednu cjelinu, što znači sva rješenja za obradu, predobradu metala i plastifikaciju na jednoj adresi.

Surađujemo isključivo sa certificiranim dobavljačima prema ISO standardu, Qualicoat, i TÜV Njemačka, što dugoročno jamči visoku kvalitetu proizvoda ali i usluga te post prodajnu podršku. Sa našim prodajnim programom pokrivamo 85% potreba u sektoru.